WIELKA WYMIANA UBRAŃ I AKCESORIÓW - Warszawa
Blog > Komentarze do wpisu

Relacja z Lula Swap Show II

Prawie pół tysiąca osób przybyło na drugą edycję naszej wymiany ubrań i dodatków Lula Swap Show!

Wyobraźcie sobie setki kilogramów ciuchów, wielkie ilości butów, torebek i wszelkiego rodzaju biżuterii, a także wielką salę wypełnioną po brzegi osobami poszukującymi prawdziwych perełek, których było sporo:)

Pierwsi uczestnicy wymiany pojawili się na Czerskiej (w budynku Agory) na długo przed oficjalnym rozpoczęciem wymiany. Pojedyńcze osoby oraz grupy, np. całe rodziny (oczywiście plus sąsiedzi:) szukały najlepszych stoisk, by móc w łatwy i strategicznie najlepszy sposób wyeksponować swoje ubrania. Nie ukrywam, że mieliśmy mnóstwo zgłoszeń (niektóre nawet szalenie liczebne, np. zgłaszam siebie oraz kilka moich koleżanek - i w tym momencie miałyśmy przed oczami listę 10! dziewczyn), przygotowaliśmy ponad 200 stoisk, które po 30 minutach okazały się ilością zdecydowanie za małą. Dlatego też nasze uczestniczki znalazły same dodatkowe miejsca, co mozna zobaczyć na zdjęciach:)

Ponownie w czasie wymiany uczestnicy mogli wysłuchać prezentacji, tym razem redaktor prowadzącej serwis Lula.pl, dotyczącej trendów obowiązujących w sezonie jesień-zima 2009. Sporą atrakcją okazały się konkursy, w których uczestniczki mogły wygrać wartościowe nagrody. Springfield ufundował dwa bony zakupowe (każdy o wartości 500 PLN) oraz torebkę z najnowszej kolekcji, natomiast Rouge Bunny Rouge podarował trzy zestawy kosmetyków (odpowiednio za 500, 1000 i 1500 złotych).

Na zakończenie wymiany odbył się drugi pokaz mody Lula Fashion Show, w którym ponownie wzięły udział czytelniczki Lula.pl, wybrane podczas specjalnego konkursu. Dziewczyny w trzech odsłonach zaprezentowały stroje z najnowszej kolekcji Springfielda.

Wymiana trwała do godziny 20.00. Zebraliśmy łącznie 15 worków ubrań, które oddamy do jednego z warszawskich Domów Samotnej Matki.

Oczywiście to nie koniec wpisów o Lula Swap Show. Juz wkrótce pojawią się wpisy poświęcone Lula Fashion Show, fotorelacje oraz opinie uczestników o wymianie.

Zdjęcia: Iwona Tarnowska

wtorek, 13 października 2009, ma.demoiselle

Polecane wpisy

  • Lula Swap Show - fotorelacja cz.1

    Zdjęcia autorstwa Łukasza Plewy [lukasz_plewa(at)wp.p; http://www.maxmodels.pl/xelos.html ]

  • Ogłoszenia drobne:)

    Do zakończenia konkursu na modelki i modeli do pokazu mody Lula Fashion Show zostało kilka dni. Już 17 września opublikujemy zdjęcia wybranych dziewczyn i chłop

  • LULA FASHION SHOW - kwestie organizacyjne

    Panie i Panowie, nadal czekamy na zgłoszenia i dziękujemy za te już nadesłane. Zwłaszcza za Wasze uzasadnienia, dlaczego warto wybarać akurat Was (niektóre są z

do góry | kontakt | RSS | newsletter | projekt i wykonanie: kate_mac
Partnerzy Lula Swap Show
Liczniki internetowe