WIELKA WYMIANA UBRAŃ I AKCESORIÓW - Warszawa
Blog > Komentarze do wpisu

Lula Fashion Show II

Organizacja konkursu oraz pokazu mody podczas wymiany Lula Swap Show to dla mnie wielkie przeżycie. Kiedy ogłaszaliśmy pierwszy konkurs na modelki do pokazu Lula Fashion Show miałam mieszane uczucia - bałam się, że nikt nie będzie chciał wziąć w nim udziału. Na szczęście zgłosiło się mnóstwo dziewczyn, z których po burzliwych obradach wybraliśmy tylko kilkanaście. Oczywiście były przymiarki, a potem wielka próba chodzenia (to wbrew pozorom nie jest łatwa sprawa - przekonajcie się sami). Minął pierwszy pokaz, a już wkrótce rozpoczeliśmy planowanie kolejnego. Tym razem zmieniliśmy zasady konkursu, by wiedzieć, dlaczego zależy Czytelniczkom Lula.pl na udziale w pokazie. Zgłoszenia mnie zaskoczyły. Zaskoczyły pozytywnie! Wiele dziewczyn pisało, że marzyły o byciu modelką od dzieciństwa, inne chciały się sprawdzić w nowej sytuacji... Wybraliśmy w końcu 14 modelek, których uzasadnienia najbardziej nam się podobały. Możecie przeczytać ich fragmenty w tekście poświęconym wynikom konkursu.

Po ogłoszeniu wyników rozpoczęły się wizyty w sklepach Springfield, gdzie dziewczyny wraz z redakcją serwisu Lula.pl wybierały stroje na pokaz (ja w tym czasie niestety leczyłam grypę i żałowałam, że nie mogę w tym uczestniczyć).

Na szczęście już wcześnie rano w dniu wymiany mogłam poznać osobiście większość dziewczyn:) Pierwsze skojarzenie: wulkany energii (choć jechały kilka godzin pociągiem, np. z Suwałk i Lublina), sympatyczne i bardzo pozytywnie nastawione do sprawy (mimo, że zmusiłam je do wcześniejszego wstawienia się na pokaz).

Od godziny 12.00 trwała próba pokazu. Dziewczyny uczyły się poruszać po wybiegu, a raczej po 20 metrowym czerwonym dywanie. Kiedy kilkadziesiąt minut później, po kilkuset metrach trasy, modelki trafiły pod opiekę Hani, naszej wspaniałej makijażystki. Oczywiście była jeszcze kwestia fryzur, ale z tym uporałyśmy się same:)

Pokaz Lula Fashion Show odbył się po wręczeniu nagród (które ufundował Springfield oraz Rouge Bunny Rouge), tuż przed godziną 19.00.

Pokaz był wielkim przeżyciem dla modelek oraz dla mnie (kolejny raz utwierdziłam się w tym, że to ja panikuję, a nie dziewczyny:). Jego efekty możecie podziwiać poniżej. Jednak wcześniej kilka słów na temat współpracy z Czytelniczkami-modelkami Lula.pl: Dziewczyny to była wyjątkowa przyjemność poznać Was, współpracować i obserwować, jak wiele radości daje Wam ten pokaz! Dziękuję za każdy uśmiech (choć wiem, że Was momentami bardzo męczyłam)!

Zdjęcia: Kasia Świerc

środa, 14 października 2009, ma.demoiselle

Polecane wpisy

  • Lula Swap Show - fotorelacja cz.2

    Zdjęcia autorstwa Łukasza Plewy [lukasz_plewa(at)wp.p; http://www.maxmodels.pl/xelos.html ] Makijaż modelek: Hania Dowejko (dyplomowana wizażystka) dowejko(at)

  • Lula Swap Show - organizacyjnie przed sobotą

    Dostajemy od Was sporo pytań, na jakich zasadach opiera się wymiana, ile ubrań można zabrać, czy istnieją jakieś limity, kiedy, gdzie, dodatkowo podobno trudno

  • Lula Fashion Show - WYNIKI

    Z radością informuję, że mamy już wybrane modelki na pokaz "Lula Fashion Show"! Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Oczywiście kolejny raz mieliśmy problemy z w

do góry | kontakt | RSS | newsletter | projekt i wykonanie: kate_mac
Partnerzy Lula Swap Show
Liczniki internetowe