WIELKA WYMIANA UBRAŃ I AKCESORIÓW - Warszawa

Lula Swap Show

środa, 14 października 2009

Zdjęcia autorstwa Łukasza Plewy

[lukasz_plewa(at)wp.p; http://www.maxmodels.pl/xelos.html]

11:30, ma.demoiselle , Lula Swap Show
Link Komentarze (1) »
wtorek, 13 października 2009

Prawie pół tysiąca osób przybyło na drugą edycję naszej wymiany ubrań i dodatków Lula Swap Show!

Wyobraźcie sobie setki kilogramów ciuchów, wielkie ilości butów, torebek i wszelkiego rodzaju biżuterii, a także wielką salę wypełnioną po brzegi osobami poszukującymi prawdziwych perełek, których było sporo:)

Pierwsi uczestnicy wymiany pojawili się na Czerskiej (w budynku Agory) na długo przed oficjalnym rozpoczęciem wymiany. Pojedyńcze osoby oraz grupy, np. całe rodziny (oczywiście plus sąsiedzi:) szukały najlepszych stoisk, by móc w łatwy i strategicznie najlepszy sposób wyeksponować swoje ubrania. Nie ukrywam, że mieliśmy mnóstwo zgłoszeń (niektóre nawet szalenie liczebne, np. zgłaszam siebie oraz kilka moich koleżanek - i w tym momencie miałyśmy przed oczami listę 10! dziewczyn), przygotowaliśmy ponad 200 stoisk, które po 30 minutach okazały się ilością zdecydowanie za małą. Dlatego też nasze uczestniczki znalazły same dodatkowe miejsca, co mozna zobaczyć na zdjęciach:)

Ponownie w czasie wymiany uczestnicy mogli wysłuchać prezentacji, tym razem redaktor prowadzącej serwis Lula.pl, dotyczącej trendów obowiązujących w sezonie jesień-zima 2009. Sporą atrakcją okazały się konkursy, w których uczestniczki mogły wygrać wartościowe nagrody. Springfield ufundował dwa bony zakupowe (każdy o wartości 500 PLN) oraz torebkę z najnowszej kolekcji, natomiast Rouge Bunny Rouge podarował trzy zestawy kosmetyków (odpowiednio za 500, 1000 i 1500 złotych).

Na zakończenie wymiany odbył się drugi pokaz mody Lula Fashion Show, w którym ponownie wzięły udział czytelniczki Lula.pl, wybrane podczas specjalnego konkursu. Dziewczyny w trzech odsłonach zaprezentowały stroje z najnowszej kolekcji Springfielda.

Wymiana trwała do godziny 20.00. Zebraliśmy łącznie 15 worków ubrań, które oddamy do jednego z warszawskich Domów Samotnej Matki.

Oczywiście to nie koniec wpisów o Lula Swap Show. Juz wkrótce pojawią się wpisy poświęcone Lula Fashion Show, fotorelacje oraz opinie uczestników o wymianie.

Zdjęcia: Iwona Tarnowska

piątek, 09 października 2009

Dostajemy od Was sporo pytań, na jakich zasadach opiera się wymiana, ile ubrań można zabrać, czy istnieją jakieś limity, kiedy, gdzie, dodatkowo podobno trudno znaleźć odpowiedzi na te pytania. W związku z tym, że Lula Swap Show juz jutro! Postaram się odpowiedzieć na Wasze pytania.

Druga edycja wymiany ubrań i dodatków Lula Swap Show odbędzie się w sobotę, 10 października po godzinie 16.00. Spotykamy się w siedzibie Agory, ul. Czerska 8/10. Przyjezdnym polecam stronę: http://warszawa.jakdojade.pl/. Dodatkowo warto spojrzeć na mapę.

Godzina przybycia: wystarczy pojawić się o 16.00. Zdążycie znaleźć swój stolik i rozłożyć ubrania.

Pokaz Lula Fashion Show zaplanowany jest na godzinę 19.00.

Nie ma żadnych limitów, co do ilości przyniesionych ubrań na wymianę. Ograniczają Was jedynie własne możliwości, co do ich dostarczenia. Oczywiście liczymy na pewien umiar;)

Sposoby wymiany: przede wszystkim bezkosztowo - rzecz za rzecz. Jeśli jednak nie uda się Wam taka wymiana, możecie umówić się w inny sposób, np. dopłacić do rzeczy, wymienić kilka za jedną - wierzymy w Wasze wyczucie w tej sprawie:)

Ubrania, których nie będziecie chcieli zabierać ponownie ze sobą, będzie można zostawić - oddamy je do PCK.

Plan spotkania:

16.00 Rozpoczynamy wymianę

16.15 Uczestników wymiany powita przedstawicielka redakcji serwisu Lula.pl

17.15 Prezentacja dotycząca trendów w modzie

18.45 Konkurs Springfielda oraz Rouge Bunny Rouge

19.00 Pokaz Lula Fashion Show

20.00 Zakończenie imprezy.

09:19, ma.demoiselle , Lula Swap Show
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 14 września 2009

Do zakończenia konkursu na modelki i modeli do pokazu mody Lula Fashion Show zostało kilka dni. Już 17 września opublikujemy zdjęcia wybranych dziewczyn i chłopaków, a także najciekawsze uzasadnienia dlaczego powinnismy wybrać właśnie ich:)

Oczywiście nadal trwają zapisy na wymianę ubrań i dodatków Lula Swap Show - swapping@gazeta.pl.

Impreza odbywa się w Warszawie w siedzibie Agory (Czerska 8/10).

I wspaniała wiadomość - jesteśmy na Blipie:) http://szmatrix.blip.pl/ (co możecie zauważyć również na naszym blogu:)

 

14:48, ma.demoiselle , Lula Swap Show
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 07 września 2009

Panie i Panowie,

nadal czekamy na zgłoszenia i dziękujemy za te już nadesłane. Zwłaszcza za Wasze uzasadnienia, dlaczego warto wybarać akurat Was (niektóre są zaskakujące i pewnie fragmenty najoryginalniejszych opublikujemy na naszym blogu).

Organizacyjnie chciałam dodać, że pokaz odbywa się w WARSZAWIE. Przymiarki w Showroomie Spriengfield, a także próby również będą miały miejsce w stolicy. Dlatego warto wziąć pod uwagę, czy będziecie mogły/mogli przyjechać do stolicy na przymiarki i próby (nie zwracamy kosztów dojazdu).

Na Wasze zgłoszenia czekamy jeszcze przez 10 dni!

http://lula.pl/lula/1,97804,6695150,Relacja_ze_Szmatrix_Lula_Swap_Show.html

czwartek, 03 września 2009

Z wielką przyjemnością ogłaszam drugą edycję konkursu na modelki Lula Fashion Show - specjalnego pokazu, który odbędzie się 10 października 2009 r.

To niepowtarzalna okazja, by poczuć się jak prawdziwa modelka!

Wystarczy przesłać na adres pokaz_mody@gazeta.pl swoje zgłoszenie, w którym krótko napiszecie dlaczego chcecie wziąć udział w pokazie i przesłać jedno zdjęcie z ciekawą stylizacją.

Oczywiście liczmy na zgłoszenia osób pełnoletnich. I ważna uwaga: Panów również zapraszamy!

Ubrania do pokazu mody będę pochodzić z najnowszej kolekcji firmy Springfield.

Pomoc w stylizacji zapewni redakcja serwisu Lula.pl.

http://lula.pl/lula/1,97804,6692278,Szmatrix___wielka_proba____chodzenia.html

I jeszcze raz organizacyjnie:

W Lula Swap Show może uczestniczyć każda z Was.

Nie ma żadnych ograniczeń, jeżeli chodzi o wygląd, wzrost i wagę. Liczy się Wasza odwaga, pomysłowość i kreatywność. To główne kryteria doboru kandydatek, które przesądzą o Waszym udziale w pokazie.

Wyboru zgłoszeń dokonuje niezależna komisja organizująca Lula Swap Show.

Zgłoszenia:

W mailu należy podać imię i nazwisko, wiek oraz krótką informacje, dlaczego mamy wybrać Ciebie, a także jedno zdjęcie - im ciekawsze, tym lepiej.

pokaz_mody@gazeta.pl

Zgłoszenia do wzięcia udziału w pokazie przyjmujemy do 17 września.

Szczegóły organizacyjno - logistyczne (dobór ciuchów i muzyki, kolejność wystąpień, próba) do uzgodnienia. Zastrzegamy sobie możliwość odgórnego wyznaczenia dnia i godziny spotkań wybranych modelek, liczymy na wyrozumiałość. Oczywiście postaramy się o elastyczność.

PS. Zdjęcia wybranych modelek opublikujemy 18 września na Szmatrix.blox.pl.

 

środa, 02 września 2009

Dla wszystkich, którzy byli na pierwszej wymianie będzie to sentymantalna podróż w przeszłość, zaś dla wszystkich niezdecydowanych co do udziału w kolejnej edycji Lula Swap Show, mam nadzieję, filmik bardzo mobilizujący:)

 

Zapisy już trwają! swapping@gazeta.pl

do góry | kontakt | RSS | newsletter | projekt i wykonanie: kate_mac
Partnerzy Lula Swap Show
Liczniki internetowe